WhatsApp video görüntülü konuşma

WhatsApp video görüntülü konuşma, WhatsApp görüntülü sohbet nasıl yapılır, WhatsApp görüntülü arama özelliği var mıdır?

Sosyal medya araçları artık bizlerin vazgeçilmezi konumundadır. Facebook’tan tutun Twitter’e ve diğerleri artık kullanılmayınca insanları rahatsız edici konuma kadar geldiler ? İşte bu sosyal medya araçlarından biri olan ve insanların birbirleri ile iletişimini sağlayan WhatsApp’tan bahsedeceğiz.

WhatsApp video görüntülü konuşma

WhatsApp bugüne kadar akıllı telefon kullanan kullanıcılarını yazı ortamında ücretsiz olarak birbiri ile buluşturdu. Daha sonra sesli arama özelliği de eklenen WhatsApp bu buluşturmayı bir adım öteye taşıdı. Milyonlarca kişinin akıllı telefonunda kurulu olan ve neredeyse herkesin kullandığı bu uygulama bir eksiğini daha kapatmaya hazırlanıyor.

Evet eksiklik diyoruz bizce öyle idi çünkü bu kadar yaygın olan bu uygulamanın görüntülü konuşma olanağının bulunmaması bir kusur olarak görülebilir. Şimdi WhatsApp bu sorununa çözüm üretti diyebiliriz. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi WhatsApp uygulaması üzerinden görüntülü bir konuşmanın örneği yayınlanmıştır.

Şuan sadece android telefonlar için beta sürüm olarak çıkarılan bu güncelleme ilerde stabil olunca diğer modeller içinde çıkarılması beklenilmektedir. WhatsApp 2.16.318 beta sürümünü http://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/whatsapp/whatsapp-2-16-318-release/whatsapp-messenger-2-16-318-android-apk-download/ bu linkten indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *