WhatsApp Uygulaması Android iOS indir 2016

WhatsApp Uygulaması Android iOS indir, bu makalemizde başlığından anlaşıldığı gibi sosyal medya uygulamalarından biri olan WhatsApp yazılımının Android tabanlı Samsung HTC Sony Experia için Google Play Store den ve iPhone, iPad ve iOS için iTunes den indir yükleme işlemlerinin nasıl yapılacağını paylaşacağız.

WhatsApp artık akıllı telefon kullanan bütün kullanıcıların telefonlarında kurulu hayatımızın vazgeçilmesi haline gelmiş bir yazılımdır. Yazılı olarak haberleşme olanağı sağlayan WhatsApp artık sesli ve görüntülü görüşme olanağıda kullanıcılarını vermektedir. Ayrıca bu uygulamayı web üzerinden bilgisayarınız ile de kullanma imkanına sahipsiniz. Buradaki adrese tıkladığınızda WhatsApp uygulamasını PC’den kullanabilirsiniz. Aşağıdaki ekran ile karşılaşacaksınız.

WhatsApp Uygulaması Android iOS indir

WhatsApp Uygulaması Android iOS indir 2016

Android telefonlar için WhatsApp Uygulaması indir :  Google Play Store WhatsApp indir işlemini buradaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

iOS telefonlar için WhatsApp Uygulaması indir : iTunes WhatsApp indir işlemini buradan yapabilirsiniz.

WhatsApp Uygulaması indirme nasıl yapılır ?

Kullanmış olduğunuz akıllı telefonlardan yukarıdaki adreslere girdiğinizde yapmanız gereken sadece yükle tuşuna basmanızdır. Android cihazlarda google play store üzerinden iPhone cihazları için ise App Store den yükleme yapabilirsiniz.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *