Twitter şifremi unuttum nasıl değiştiririm

 Twitter şifremi unuttum nasıl değiştiririm, twitter sifremi ve e-postami unuttum, twitter şifremi unuttum e postamı bilmiyorum, twitter şifremi unuttum kapatmak istiyorum.

Sosyal medya araçlarından biri olan milyonlarca hatta milyar diyebileceğimiz bir kullanıcı kitlesi olan twitter uygulamasının sorunlarından biri olan şifre sorununu bu haberimizde çözüme kavuşturmaya çalışacağız. Twitter son dönemde ülkemizde adı çok da iyi anılmasa da özellikle sosyal olayları tetiklemede etkisi olduğu da düşünüldüğünde yinede kullanıcı kitlesinden ödün vermeden devam ediyor. Bizce de en çok yaşanılan sıkıntısı Türkiye’de bir ofisinin bulunmamasıdır. Ülkemizden bir kazanç sağlanıyorsa burada vergi ödemesinin yapılabileceği bir ofisinin olması gerekmektedir.

Twitter şifremi unuttum nasıl değiştiririm

Bu kadar girizgahtan sonra, haberimizin konusu anlatmaya başlayalım. Twitter hesabınıza ait şifrenizi unuttuğunuzda şifre resetleme ekranını kullanmanız gerekmektedir. https://twitter.com/account/begin_password_reset linkine tıklayarak bu ekranda sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak giriş yaparak hesabınızı kurtarabilirsiniz. Peki bu linkte hangi bilgiler istenilmektedir. E-posta adresinizi bilmeniz gerekmektedir. Bu ekranda sizden e-malinizi, telefonunuzu veya kullanıcı adınızı gibi bilgilerden birini istememektedir. Bu bilgilerden birini girdiğinizde sizleri twitter şifrenizi kurtarma işlemlerinizi yapacağınız ekrana yönlendirecektir.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *