Turkcell T70 Vodafone Turkcell Turk Telekom internet ayarları

Turkcell T70 Vodafone Turkcell Turk Telekom internet ayarları nasıl yapılır ?  Turkcell T70 Vodafone 4.5G internet ayarları, Turkcell 4.5G internet ayarları, Turktelekom Avea 4.5G internet ayarlarının nasıl yapılacağını aşağıdaki başlığımız altında bulabilirsiniz. Turkcell T70 telefon modeli GSM firmalarının çıkardığı modellerdendir. Daha önceleri T50 T60 gibi modelleri olan telefonun son modeli ise T70 dir. Turkcell firmasının ürettiği T70 ile ilgili bir çok şikayetler gelmektedir. Firma kullanıcılardan aldığı geri bildirimleri değerlendirmesini umuyoruz. Çünkü arama motorlarına telefon markası ve modelini yazdığınızda sorun yaşayan bir çok kişiyi bulmanız mümkündür. Bunlara rağmen eğer sorunsuz bir cihaz olarak alırsanız fiyatına göre diğer markalardan daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Turkcell T70 Vodafone Turkcell Turk Telekom internet ayarları

Turkcell T70 modelinde 4.5G internet bağlantısı ayarlarını yapabilmek için ilk önce telefonunuzun ana ekranında yer alan uygulamalar simgesine basınız.

Turkcell T70 Vodafone Turkcell Turk Telekom internet ayarları

Açılan ekrandan ayarlar simgesine tıklayınız. Ayarlar simgesini aşağıdaki resimde kırmızı kutucuk içerisinde  görebilirsiniz.

Açılan ekrandan Turkcell T70 telefon modelinde yer alan bağlantı internet ayarlarını yapabileceğiniz Diğer yazısına tıklayınız.

Açılan kısımdan mobil ayarlarınızı yapabileceğiniz hücresel ağlar yazısına tıklayınız.

Hüceresel ağ ayarlarının altında yer alan APN ayarlarını yapabileceğiniz Erişim noktası adlarına tıklayınız.

Açılan ekrandan yeni APN eklemek için ise sağ üst köşede yer alan artı işaretine tıklayınız.

Açılan ekran ise erişim noktası düzenle olacaktır. Burada hangi GSM operatörünü kullanıyorsanız Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom Avea hatlkardan birinin APN bilgilerini aşağıdaki gibi giriniz. Örnek olarak turkcell APN bilgileri resimde görünmektedir.

Girmiş olduğunuz ayarları sağ üst köşedeki simgeye tıklayarak kaydediniz.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *