Samsung Galaxy S7 Edge Reset Atma Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy S7 Edge Reset Atma, format atma, sıfırlama, erkan kilit sorunu çözümü, dokunmatik çalışmıyor, donma sorunu Galaxy S7 ve Edge telefonlarında yaşanan sorunların çözümü bu makalemizde.

Galaxy serileri Samsung firmasının gözde telefonlarını oluşturmaktadırlar. Galaxy S ler Galaxy Note gibi bu firmanın en önemli modelleri bu seride üretilmektedir. İşte bu makalemizde Samsung’un amiral gemisi olan ve en çok satan modeli S7 ‘nin format atma sıfırlama işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağız.

Samsung Galaxy S7 Edge Reset Atma Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S7 Edge modellerinde firma diğer akıllı telefon modellerinde olduğu gibi bataryası çıkmadığından dolayı donma kasma vb durumlarda batarya çıkmadığından dolayı telefonu tekrardan başlatmak eski modellerdeki gibi yapılamamaktadır. Tuş kilit unuttuğunuzda da bu işlemi yapabilirsiniz. Aşağıda tarif ettiğimiz yöntem ile yaşadığınız sorun çözüme kavuşmadığı takdirde Samsung Müşteri hizmetlerini arayarak Galaxy S7 telefonunuzu yetkili servise gösteriniz.

Galaxy modellerinde batarya birleşik telefonlarda aşağıdaki resim görünen tuşlara basarak Galaxy S7 telefonunuza reset atabilirsiniz. Bu işlem sonucunda bilgileriniz cihazınızdan silinir.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *