Samsung Galaxy On Nxt Satış Fiyatı

Samsung Galaxy On Nxt Satış Fiyatı, Galaxy On Nxt  satış fiyatı, Galaxy On Nxt  Türkiye satış fiyatı, Galaxy On Nxt  ne zaman satılmaya başlanacak ?

Samsung yeni serisi Galaxy ON serisin de yeni modelinin tanıtımını yaptı. Orta segment için üretilen ve Galaxy J ve Galaxy A serileri gibi özelliklere sahip olan bu telefonun satış fiyatının ülkemizde ne kadar olacağı merek konusudur.

Samsung Galaxy On Nxt Satış Fiyatı

Galaxy On Nxt telefonun özellikleri hakkında daha önce Samsung Galaxy ON Nxt yeni modelini tanıttı makalemizde paylaştık. Haberimizde okuduğunuz gibi orta özellikte olan bu model için tahmin edilen fiyat yine aynı segmentte ürettiği telefonlar kadar olması beklenilmektedir. Özellikle ülkemizde vergi uygulamasından kaynaklı yüksek bedellerden dolayı bu tarz telefonlar daha da rağbet görmektedir.

En son çıkan modellere baktığımızda iPhone 7 4000 TL Galaxy S7 3500 TL gibi neredeyse bir araba ? fiyatında satılmaktadır. Bu rakamları gören teknoloji takipçileri uygun modellere bakmaktadırlar. Glaxy J serisi gibi…

Artık Samsung bu fiyat aralığında yeni modeli Galaxy On Nxt piyasaya sürdü. Galaxy On Nxt sıfır satış fiyatı 1000-1500 TL arasında satışa sunulması beklenilmektedir. Teknolojimobil ailesi olarak Galaxy On Nxt modelini öneriyoruz. Galaxy On Nxt telefonunun çık zamanı ise bu yıl içerisinde beklenilmektedir. Samsung Galaxy ON modeli için gelecekte yeni modelleri çıkararak bu sektörde yer almaya devam etmesi beklenilmektedir.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *