Samsung Galaxy J7 Android 6.0.1 Türkçe Güncelleme

Samsung Galaxy J7 Android 6.0.1 Türkçe Güncelleme resmi Türkiye güncellemesi Samsung Galaxy çift hat modeli için yayınlandı. Samsung Galaxy SM-J700H modeli için Android 6.0.1 Türkiye yazılım güncellemesi yazılım yükseltmesini yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 modeli yanında en az onun kadar kullanışlı ve hızlı bir model olan Galaxy J7 serisini piyasaya sürdü. Kullanılan çelik kasa metal görünüm ve geniş ekranla kullanıcıların büyük beğenisini toplayan bu modeli için Android 6.0.1 sürümünü paylaştı. Hatırlatma yapalım burada paylaştığımı ROM sürüm değildir. Samsung tarafından resmi olarak yayınlanan Galaxy J7 sürümüdür.

Samsung Galaxy J7 Android 6.0.1 Türkçe Güncelleme indir

Tarafımca kullanılan ve Android 6.0.1 yazılım güncellemesi  yapılan Galaxy J7 telefonun ekran görüntüleri aşağıda paylaşılmıştır. Peki Galaxy J7 modeli nasıl güncelleme yapılacaktır. Android tabanlı telefonlarda güncelleme 2 ayrı yöntemle yapılmaktadır.

  1. Yöntem: Ayarlar – Cihaz Hakkında – Yazılım Güncelleştirme bu adımları takip ederek Galaxy J7 modeli için android  6.0.1 sürümünü yükleyebilirsiniz. Yalnız burada unutmamanız gereken wi-fi bağlantısı ile cihazınızın internete bağlanması gerekmektedir.
  2. Yöntem: Samsung firmasının resmi yazılımı olan Kies üzerinden telefonunuzu güncelleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 Android 6.0.1 Türkçe Güncelleme Samsung Galaxy J7 Android 6.0.1 Türkçe Güncelleme Samsung Galaxy J7 Android 6.0.1 Türkçe Güncelleme

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *