Samsung Galaxy A8 Fabrika Ayarlarına Döndürme

Samsung Galaxy A8 Fabrika Ayarlarına Döndürme, çevirme, sıfırlama, format atma işlemlerinin nasıl yapılacağını paylaşacağız. 

Samsung amiral gemisi Galaxy S serisinin yanı sıra orta seviye bir teknolojiye sahip olan  Galaxy A serisinin de modellerini piyasaya sürmektedir. Bu makalemizde Galaxy A8 modelinin fabrika ayarlarına çevirmenin diğer bir adı ile hard reset atmadan format atmanın nasıl yapılacağını anlatacağız. Daha önceki makalemizde Samsung Galaxy A8 hard reset atma nasıl yapılır sorusuna makalenizde cevap vermiştik.

Samsung Galaxy A8 Fabrika Ayarlarına Döndürme Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy A8 telefonunda Android 6.0.1 işletim sistemini kullanmaktadır. yine bu makaleden de Galaxy A8 Android 6.0.1 güncellemesine ulaşabilirsiniz. Bundan dolayı bu anlatımımızı bu işletim sistemine göre yapacağız.

Bu işlemden sonra telefonunuzda bulunan bütün veriler ve kişisel dosyalarınız resimler videolar rehberiniz silinecektir. Bu uyarımızın ardından anlatımımıza devam edelim. Aşağıdaki adımları takip ettiğinizde resimleri paylaştığımız ekrana ulaşacaksınız.

Ayarlar – Kişisel – Yedekle ve sıfırla – Fabrika ayarlarına sıfırla – Cihazı sıfırla – Tümünü sil

Samsung Galaxy A8 Fabrika Ayarlarına DöndürmeSamsung Galaxy A8 Fabrika Ayarlarına Döndürme

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *