Mavi Galaxy S7 Edge Fiyatı Resimleri

Mavi Galaxy S7 Edge Fiyatı Resimleri, Galaxy S7 Satış Fiyatı, Blue Coral Galaxy S7 çıkış tarihi, Blue Coral Galaxy S7 satış fiyatı bilgileri bu haberimizde.

Samsung birbiri ardından yeni modeller piyasaya çıkarmaktadır. Artık bu modelleri takip etmek bizleri açıkçası bira zorlandırmaktadır. Ayrıca yeni modellerin yanı sıra bu modellere ek olarak çıkan yeni renkler yeni uygulamalar da çıkmaktadır.

Mavi Galaxy S7 Edge Fiyatı Resimleri

Bu haberimizde amiral gemi konumunda olan ve prestij model Galaxy S7’nin tasarımına ek olarak yeni bir renk ile karşımıza çıkması bekleniyor. Üretim resimleri yayınlanan Galaxy S7’nin ne zaman seri üretime geçip piyasaya sürüleceği tarihi tam olarak bilinmemektedir. Peki bu haberimize konu olan Galaxy S7’nin rengi nedir ?  İşte sorunuzun cevabı aşağıdadır ? Resimde göründüğü gibi Galaxy S7’nin mavi renkli arka kapaklı görünmektedir. Buradan da anlaşılacağı üzere kısa sürede bu mavi kapaklı Galaxy S7’ler piyasada olacaktır. Blue Coral Galaxy S7 olarakta adlandırılan bu modelin satış fiyatı ne olacaktır ? İkinci önemli sorumuz budur.

Yukarıdaki resimlerde görünen Galaxy S7’nin Amerikada bulunan GSM operatörlerinin talebi üzerine üretmesi beklenirken Güney Kore firması bu Mavi renkli Galaxy S7′leri 5 Kasım 2016 tarihinde Singapur’da 32 GB’lik seri şeklinde üreterek 800 Dolar fiyatı ile satışa sunacağı çıktı. Bu güzel telefon model renginin Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı ise bilinmemektedir.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *