iPhone ve iPad için iOS 10.1 güncellemesi indir

iPhone ve iPad için iOS 10.1 güncellemesi indir, iPhone 5S, iPhone 6S Plus, iPhone 7 modelleri için iOS 10.1 güncellemesi yayınlandı…

Apple kendine has tasarım ve yazılım ile piyasaya çıkardığı iPhone ve iOS ikilisini en uygun hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor. iPhone 7 ile birlikte çıkardığı iOS 10 sürümünde bazı problemler ortaya çıkınca çok geçmeden yeni sürümünü de yayınladı. iOS 10.1 sürümü artık indirilebilir konumdadır.

iPhone ve iPad için iOS 10.1 güncellemesi indir

Ülkemizde de iPhone kullanıcıları bu güncellemeyi dünya ile birlikte indirebilirler. Peki yeni iOS 1.1 güncellemesi ne gibi yenilikler getirdi. İlk önce en önemlisi iOS 10’da bulunan güvenlik açıkları ve iyileştirme işlemleri yapılmıştır. Ayrıca bu güncellemenin en önemli diğer özelliği ise  Portre modu özelliğinin de bu yazılım güncellemesi ile gelmesidir. iOS 10.1 sürüm güncellemesi beta sürümü diğer sunulan betalara göre daha uzun süre kullanımda kaldı. Bunun temel sebebi ise Portre modu özelliğinin denenerek tam oturması idi.

Peki Portre Modu Nedir ? Bu mod çektiğiniz resimlere alan derinliği vermenizi sağlayan bir özelliktir. Örnek olarak bu dediğimiz işlemi aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *