instagram neden kapanıyor durduruldu hatası

instagram neden kapanıyor durduruldu hatası, iphone instagram kapanma sorunu, android instagram kapanma sorunu çözümleri bu haberimizde… 

instagram, son dönemde en çok adı duyulan ve ünlülerin fotoğraflarını paylaştığı bir resim paylaşım uygulaması olarak milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. instagram uygulamasında son dönemlerde kendi kendini kapatmaya zorlaması gibi sorunlar ortaya çıktı. İşte bu haberimizin amacı instagram durduruldu hatası sorununa çözüm bulacağız.

instagram neden kapanıyor durduruldu hatası

instagram, resmi açıklamalara göre 500 milyon kullanıcısı olan ve resim paylaşım siteleri arasında zirve noktada bulunan bir sosyal medya aracıdır. instagram  uygulaması hem android uygulamalarının indirildiği google play store’de hem iPhone uygulamalarının indirildiği iTunes Apple Store’de en çok indirilen ve kurulan uygulamalar arasında bulunmaktadır. Hatta iTunes mağazaya girdiğinizde olmazsa olmazlar arasında bulabilirsiniz. instagram uygulamasını kullanan akıllı telefon kullanıcıları instagram neden kapanıyor sorusuna cevap bulmaya çalışıyorlar. Bu sorunun çözümü için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz;

  • Android ve iPhone telefonlarda  instagram durduruldu hatası alan takipçilerimizin büyük bir ihtimalle eski instagram sürümü kullandığındn dolayı bu hatayı almaktadırlar. Bu sorunun çözümü ilgili mağazalara girerek instagram uygulamasının en son sürümünü yükleyiniz.
  • Yukarıdaki tavsiye ettiğimiz çözüme rağmen halen instagram hatası alıyorsanız yapmanız gereken telefonunuzun önbelleğini temizlemenizdir. Android telefonlar Clean Master uygulamasını indirerek telefonunuzda kalan gereksiz dosyaları temizleyebilirsiniz.
  • Son olarak yukarıdaki önbellekten temizleme yaptığınızda büyük bir ihtimalle sorununuz çözüme kavuşacaktır eğer devam ediyorsa yorum kısmından bizimle iletişime geçerek bu sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz.
35 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *