Google Play Store APK Sürüm indir 2016

Google Play Store APK Sürüm indirme yükleme, en son apk 2016 dosyasını nereden ve nasıl indirebilirim. En son sürümün güncellemesini nasıl yapabilirim.

Google play yeni sürümünü çıkardır. Daha önceki sürümlerini geliştirerek kullanıcılarının karşılaştığı sorunlara çözüm üreterek en son 2016 sürümünü yayımladı. Android akıllı telefonlarda kullandığınız programları, oyunları vb. uygulamalarının indirebildiği platformdur. Daha önce buradan ulaşacağınız yazıda önceki sürümler ile ilgi bilgi sizlere verilmişti.

Uygulamasının en son sürümünü buradan ulaşacağınız linkten güvenli bir şekilde APK dosyasını telefonunuza indirip download edip yükleyebilirsiniz.

GOOGLE PLAY STORE APK EN SON SÜRÜM İNDİR 2016

Google Play Store
Google Play Store

Yukarıdaki linkten en son google store uygulasının apk dosyasını nereden indireceğiniz bilgisini paylaştık. Google play’den en son ücretli veya ücretsiz uygulama oyun gibi programları telefon veya tabletinize indirerek cihazınızın kullanabilirliliğini artırabilirsiniz. Ayrıca yine bu uygulama ile indireceğiz her türlü uygulamanın nasıl olduğunu kullanıcı yorumları ile o uygulama hakkında bilgi alabilirsiniz.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *