Google Allo Nedir Apk indir Ücretsiz 2016

Google Allo Nedir Apk indir, Android ve iOS işletim sistemlerine yeni mesajlaşma uygulaması Google tarafından yayınlanarak tanıtımını yaptı.

Google piyasada yer alan mesajlaşma, programlarına rakip olarak yeni bir uygulamayı devreye soktu. Çünkü son dönemde akıllı telefon kullanan kişi sayısının ciddi olarak artmasından dolayı mobil hatlar üzerinden değil uygulamalar üzerinden konuşma ve veri gönderme işlemleri yapılmaktadır.

Google Allo Nedir Apk indir

Google Allo Nedir Apk indir

Google Allo Nedir ? Bu sorumuza cevap vererek yazımıza devam edelim. WhatsApp ve iMessage gibi uygulamalarda bulunan bütün özelliklere sahip bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulamayı artık Google Play Store den indirebilirsiniz. Google Play Storeden indirdiğiniz uygulamada yer alan yenilikler nelerdir ? Aslında bize göre tek avantajı Google gibi bir yazılım devi tarafından hazırlanması. Çünkü Google android işletim sistemini yaptığından dolayı bu tarz bir uygulamada nelere ve hangi özelliklere ihtiyaç olacağını çok iyi bilmektedirler.

Diğer avantajı ise google asistan servisinin arkasında olmasıdır. Google asistan servisi bir çok özellikte kendi otomatik yaparak sizi bir çok gereksiz işlemlerden kurtarmaktadır. Örneğin mesajlaşma uygulamalarının en popüler özelliklerinde biride konum paylaşma özelliğidir. Google asistan sizin adınıza konumunuzu kolay bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşmaktadır. Ayrıca en yakın hastane pastahane gibi sorularınıza yine aynı kolaylıkla cevap vermektedir. Tasarım olarak sade bir yapıya sahip uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca bu uygulama emoji olarak bilinen duygu ifadeleri de yer almaktadır. Ayrıca resimler üzerinde oynama imkanı ve mesajlarınızı süsleme olanağı sizlere verilmektedir. Ayrıca kayıt olma diğer uygulamalarda olduğu gibi telefon numarası üzerinden olmaktadır.

Google Allo bedava ücretsiz indirme işlemini aşağıdaki linklerden telefonunuzda kullandığınız işletim sistemine göre indirebilirsiniz.

Bu konuda Google Allo için deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *