GittiGidiyor Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GittiGidiyor Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, iletişim telefon numarası, çağrı merkezi numarası, müşteri hizmetleri numarası, GittiGidiyor telefon numarası kaçtır ? 

Ülkemizde son dönemlerde artık internet üzerinden satışlar ciddi olarak artış göstermektedir. Alış veriş siteleri neredeyse büyük showromlar kadar satış gerçekleştirmektedirler. Bu kadar alış veriş yapan kişinin olduğu platformlarda tabiki bazı sıkıntılar oluşmaktadır. İş bu sıkıntıların nasıl giderileceğini bu makalemizde anlatacağız.

GittiGidiyor Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de Gittigidiyor 2001 yılında kurularak hizmetine başladı. O tarihten itibaren GittiGidiyor’dan 11 milyon kişi kulanım gerçekleştirmiş. Teknoloji ürünlerininde satıldığı bu online alış veriş sitesinde herhangi bir ürün alan kişilerin herhangi bir sorun ile karşılaştıklarında GittiGidiyor çağrı merkezini arayarak sorunlarını giderebilmektedirler. Peki GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri numarası kaçtır. Bu sorumuzun cevabını vermeden önce telefon ile çağrı merkezini aramak istemeyen takipçilerimiz için online olarak internet üzerinden GittiGidiyor müşteri hizmetlerine buradan ulaşabilirler.

GittiGidiyor iletişim telefon numarası

AdresMy Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746  Barbaros Mah.  Ataşehir / İSTANBUL

Telefon:+90 (216) 687 02 99  Faks:+90 (216) 687 02 98

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *