General Mobile Discovery Air Özelliği ve Piyasa Fiyatı

General Mobile Discovery Air Özelliği ve Piyasa Fiyatı

General Mobile Discovery Elite serisinden sonra Discovery Air telefonunu piyasa sürdü. General mobile diğer markalarla ülkemizde rekabet eder hale gelmiştir. Şimdi bu markanın son telefonu olan Discovery Air telefonunu özelliklerini anlatmaya çalışacağız.

General Mobile Discovery Air Özellikleri

İnce ve hafif tasarıma sahip telefon; boyutu  5.1 mm olacak, ağırlığı 98 gram olacak, ekran  4.8 inç, HD Super Amoled olacak, işlemcisi ise ARM Cortex A7 tabanlı 8 çekirdekli 1.7 GHz olacaktır. Ayrıca 1 GB RAM e sahip olacak, hafıza 16 GB dahili hafızası bulunacaktır. Kamerası ise 8 Megapiksel ana kamera, 5 Megapiksel ön kamerası bulunacaktır. Batarya 2050 mAh işletim sistemi ise Android 4.4.2 olacak fakat burda bir açıklama yapalım Discovery Air telefonuna ilerleyen günlerde Android 5.0 işletim sisteminin yüklenmesi beklenilmektedir.

Peki arkadaşlar bu özelliklere sahip Discovery Air telefonu piyasa satış fiyatı ne kadar olacaktır, kampanya fiyatı ne kadar olacaktır. Şimdi bunu açıklayalım; Discovery Air Satış Fiyatı  799 TL olacaktır.

General Mobile Discovery Air Resimleri

general-mobile-discovery-air-300115-1

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *