General Mobile 4G Android 7.0 Nougat Güncellemesi

General Mobile 4G Android 7.0 Nougat Güncellemesi, son güncelleme google tarafından desteklenen ve general mobile tarafından üretime sürülen General Mobile 4G için geldi. Android 7.0 Nougat General Mobile sürüm yükseltme güncellemesi bu makalemizde.

Google tarafından geliştirilen Android işletim sistemi artık dahada iyi bir yapıya kavuşmaya hazırlanıyor. En son Android 6.0.1 güncellemesini başta kendi desteklediği cihazlar olmak üzere HTC, Sony Xperia ve Samsung gibi cihazlarda son kullanıcının hizmetine sundu. Ardından yeni işletim sistemi ile bambaşka bir konsepte hazırlanmaya başlayan google son olarak Android  7.0 Nougat güncellemesi general mobile 4g için çıkardı.

General Mobile 4G Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Evet bu kadar girizgahtan sonra artık beklenen Android 7.0 amblemini paylaşarak yazımıza başlayalım. Aşağıda Android 7.0 Nougat simgesini görebilirsiniz. Google ilk olarak General Mobile için yazlım yükseltmeyi yayımladı. General mobile 4G kullanıcıları aşağıdaki yöntemi takip ederek cihazlarını güncelleyebilirler.

Ayarlar – Cihaz Hakkında – Yazılım güncelleme

General Mobile 4G Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Güncelleme işlemini yaparken unutmamanız gereken General Mobile 4G Android 7.0 güncellemesi için yeterli şarjınızın bulunmasıdır. Eğer şarjınız bulunmuyorsa şarj cihazınıza takarak güncelleyiniz. Çünkü yazılım yükseltme sırasında herhangi bir kapanma durumunda cihazınızda kalıcı hatalar kalabilir. Teknik destek alabilirsiniz. Bundan dolayı güncelleme yaparken şarjınızı kontrol ediniz. Cihazınız üzerinden güncelleme yaptığınızdan herhangi bir yerden indirme yapmanıza gerek yoktur. Yukarıda verdiğimiz adımları takip edip cihaz üzerinden güncelleyiniz. Wi-Fi bağlantısı tabiki şart 🙂

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *