Galaxy S8 sizler için yüzde 50 indirim

Galaxy S8 sizler için yüzde 50 indirim, evet yanlış duymadınız ? Galaxy S8 modeli yüzde 50 indirimli olarak alabilecek misiniz ? 

Samsung firması amiral gemisi olan Galaxy S serisinin son modeli olan S8 için resmi olarak yüzde elli indirimli satış yapacağını duyurdu. Daha önce forum ve teknoloji sitelerinde dolaşan haberlerde Galaxy S8 için Güney Kore firması tarafından indirim uygulanacağı bilgileri dolaşmakta idi. Fakat bu indirim oranın ne kadar olacağı hangi şartlarda kullanılacağı belli değildi. Şuan itibari ile bu oran ve kimlerin kullanacağı artık belirlendi.

Galaxy S8 sizler için yüzde 50 indirim

Samsung,  Galaxy Note 7 telefon modelinden dolayı dünya çapında gelen olumsuz haberlerden dolayı prestij kaybı yaşadı. Note 7 telefonunun bataryalarının patlaması ve çevresindeki eşya ve insanlara zarar verdiği haberleri Samsung firmasını zor durumda bıraktı. Güney Kora firması bu olumsuz havayı dağıtabilmek için Galaxy Note 7  alan kullanıcılarına son çıkaracağı Galaxy S8 modeli yüzde elli indirimli olarak satışa sunacağını duyurdu.

Ayrıca yine Samsung firması Galaxy Note 7 telefonunun da oluşabilecek herhangi bir sorunda ekran kırılmasında tamir ücretleri yüzde 50 oranında indirilecektir. Bu değişim programı ilk önce Güney Kore’de uygulamaya konuldu. Ayrıca değişim kapsamında daha önce Galaxy S7 alan kullanıcılarda bu kampanyadan faydalanacaklarını duyurdular.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *