Galaxy S8 özellikleri nelerdir ?

Galaxy S8 özellikleri nelerdir ? Samsung Galaxy S8 ön ve arka kameraları, işletim sistemi, ram, depolama hafızası, işlemcisi ve diğer donanım özellikleri nasıl olacak ?

Samsung amiral gemisi olan Galaxy S serisine kaldığı yerden devam etmektedir. Daha önceki modellerinin üretimini durduran Samsung Galaxy S6 tan sonraki modelleri üreterek üretime devam etmektedir. En son çıkan Galaxy S7 akıllı telefonda tasarım ve özellik olarak zirve bir noktada olan Samsung acaba bu yeni modelinde Galaxy S8 ‘de neler yapacak.

Galaxy S8 özellikleri donanımsal olarak nedir ?

Samsung son çıkan Note serisinde yaşadığı hayal kırıklığını bu yeni modelde yaşamamak için ince eleyip sık dokumaktadır. Çünkü dünyanın her tarafından Samsung Note 7 modelinin patlama haberleri gelmektedir. Bu prestij kaybının önüne geçebilmek için Galaxy S8 modeli diğer serilerden daha da önem arz etmektedir. Peki Galaxy S8 de neler olacak ?

  • Galaxy S8 özellik olarak yazımızda da paylaştığımız gibi Note 7’den daha iyi özelliklere sahip olacak
  • Galaxy S8, iPhone 7 gibi çift kamera özelliği ile karşımıza gelebilir. Yalnız bu iki kameranın montaj yeri ve özellikleri hakkında bilgi daha forum sitelerine sızmadı.
  • Exynos işlemcisini genellikle modellerinde kullanan Samsung bu modelinde Snapdragon 821 yonga setini kullanabilir.
  • 5.5 inç ve 2K çözünürlüğü bulunan Amoled bir ekran ile karşılaşabiliriz veya DCI-P3 Wide Color Gamut özelliğide kullanılabilir.
  • IRIS SCANNER Note 7 de olduğu gibi Galaxy S8 modelin de de bulunabilir. Diğer bir adı ile göz tarama sistemi
  • Parmak izi okuyucuda yarıca bu modelde yer alabilir.
  • Note 7’de buluna S-Pen azalan prestiji kurtarmak için Galaxy S8 konabilir.

Yukarıda yazılanlar internet sitelerinde dolaşan sızmalardan ibarettir. Belki daha iyi belki daha kötü çıkma tarihine yaklaştıkça Galaxy S8 modelin özellikleri daha belirgin olacaktır.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *