Galaxy Note 7 özellikleri artık Galaxy Note 5’te

Galaxy Note 7 özellikleri artık Galaxy Note 5’te , Galaxy Note 7 özellikleri yeni cihaz almadan Galaxy Note 5 telefonunda kullanın…

Galaxy Note 7 de yaşanan olumsuzluklardan dolayı insanlar artık bu telefona karşı çık da olumlu fikirler düşünmemektedirler. Bundan dolayı bu telefonun özellikleri ne kadar hoşumuza gitse de patlamalardan dolayı alma isteğimizi durdurdu. Ama şunu da belitmek lazım yazılım olarak çok şık tasarımı bulunan Galaxy Note 7’nin yazılım özelliklerini Galaxy Note 5’te kullanabilirsiniz.

Galaxy Note 7 özellikleri artık Galaxy Note 5’te

Evet bu haberimizi verdikten sonra acaba Galaxy Note 7’nin  hangi özellikleri Galaxy Note 5’te kullanılacaktır. Bunları maddeler halinde paylaşalım;

  • Edge panelleri, galaxy serilerinde edge modellerinde kullanılan ve bir çok özelliği içerisinde bulunduran paneli artık glaxy note 5’e kurabilirsiniz. Bunun için Ivy Sidebar uygulamasını telefonunuza kurunuz.
  • GIF düzenleme uygulaması, Galaxy Note 7’de S-Pen uygulaması ile gif düzenleme yapabilirsiniz. Bu özelliği Galaxy Note 5’te kullanabilmeniz için, AZ Screen Recorder uygulamasını indiriniz. Ardından Air Command kısmına indirdiğiniz uygulamayı ekleyiniz. Bu işlemin ardından tek yapmanız gereken Gif Maker uygulamasını da indirerek tasarladığınız videoları gif formatına dönüştürebilirsiniz.
  • Daima açık ekran, bizce çok da iyi bir özellik olmamasına rağmen Galaxy Note 7 ile gelen özelliklerden birisidir. Always On AMOLED uygulamasını indirerek bu özelliği galaxy note 5’te kullanabilirsiniz.
  • Gece modu, çok da zor olmamakla beraber Twilight uygulaması ile gece modu özelliğini kullanabilirsiniz.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *