Galaxy Note 7 Android 7 Nougat Güncellemesi

Galaxy Note 7 Android 7 Nougat Güncellemesi, Galaxy Note 7 yazılım güncellemesi, Galaxy Note 7 sürüm yükseltme, Galaxy Note 7 Android 7.0 yükleme ne ne zaman yapılacak ?

Samsung firması Galaxy Note 7 ile son günlerde bazı sıkıntılar yaşamaktadır. Dünyanın farklı bölgelerinden batarya kaynaklı çok da hoş olamaya haberler gelmektedir. Bununla ilgili haberimizi daha önce bu linkimiz de paylaşmıştık. Firma ise haberimizde de duyurduğumuz gibi sorunlu telefonlar değiştirmektedir.

Galaxy Note 7 Android 7 Nougat Güncellemesi indir

Samsung amiral gemilerinden bir olan Note 7’nin itibarını kurtarmak için bu modele bazı öncelikler tanıması beklenilmektedir. firma bu model için neler yapacağı forum sitelerinde dolaşmaktadır. Bunlardan birisi Google tarafından geliştirilen ve Android 7.0 Nougat adı ile piyasaya sürülen yeni android işletim sisteminin Note 7’de kullanılması çık kısa sürede olması beklentisi Note 7 kullanıcılarında bulunmaktadır. Şuan itibari ile güncellemesi bulunmayan Note 7 ‘nin birkaç ay içerisinde yeni yıla girmeden yıl sonunda Android 7.0 güncellemesini almasına kuvvetle muhtemel bakılmaktadır.

Bu güncellemenin yapılması bizce azda olsa bu telefonun kullanıcılarını mutlu edeceğini düşünüyoruz. Bu haberimizi sonlandırırken eğer bir Galaxy Note 7 kullanıcısı iseniz bu durumun sizi memnun edip etmediğini yada başka beklentileriniz nelerdir yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *