Samsung Galaxy A8 Android 6.0.1 Türkçe Güncellemesi

Samsung Galaxy A8 Android 6.0.1 Türkçe Güncellemesi, Güney Kore telefon üreticisi Samsung tarafından piyasaya sürülen son modellerden biri olan Galaxy A8 Türkçe, Türkiye Güncellemesini indir.

Galaxy Aserisinin son halkası olan A8 5.7 inç ekranı ve Qualcomm Snapdragon 615 işlmecisi ile bir çok telefondan önde durmaktadır. 1500 TL civarında ülkemizde satışa sunalan model için Türkiye güncellemesi Samsung tarafından resmi olarak yayınlandı. Daha önce farklı ülkelerde ilk olarak Hindistanda yayınlanan Galaxy A8 Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi artık Ülkemizde ki telefonlar içinde güncelleme yapılabileceği resmi sitesinden duyuruldu.

Samsung Galaxy A8 Android 6.0.1 Türkçe Güncellemesi

Samsung Galaxy A8 Android 6.0.1 Türkçe Güncellemesi

Samsung firması Galaxy A8 modeli için Android 6.0.1 güncellemesini iki ayrı yöntem ile yapabilirsiniz.

  1. Yöntem: Ayarlar – Cihaz Hakkında – Yazılım Güncelleme adımlarını takip ediniz. Ardından cihazınızın Wi-Fi bağlantısı bulunduğu zaman telefonunuz yazılım güncellemesini gerçekleştirmiş olacaktır.
  2. Yöntem: Samsung Kies yazılımı ile yapabilirsiniz. iPhone telefonlarda kullanılan iTunes yazılımla benzer özellikleri taşıyan uygulama ile Android 6.0.1 güncellemesini kurabilirsiniz.

Galaxy A8 Android 6.0.1 güncellemesi ile daha gelişmiş uygulama yönetimleri, Doze modu ile en çok sıkıntı çekilen pil kullanım süresinin artırılması, bir önceki işletim sisteminde yer alan güvenlik açıkları, yine genel performans artırma işlemleri ve sistem hataları bu yeni işletim sisteminde giderilmeye çalışılmıştır.

2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *