Facebook Şifremi Unuttum Kurtarma Bulma 2016

Facebook Şifremi Unuttum, bu makalemizde en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan facebook şifresini unuttum sorununa cevap bulacağız.

Facebook şifresini unuttum diyor iseniz veya facebook hesabınız çalındı ise yapmanız gereken aşağıdaki başlık altındaki yöntemleri uygulamanız. Bu süreçleri takip ettiğinizde facebook şifresini bulma işlemimi yapabilirsiniz.

Facebook Şifremi Unuttum Programsız veya Programlı

Yukarıdaki ana başlıktan anlaşıldığı üzere facebook şifresini bulma işlemini 2 ayrı yöntem ile anlatacağız. İlk önce programsız olarak bu işlemi nasıl yapabileceğinizi anlatalım.

 Facebook şifre Bulma Programsız

  • Facebook sayfasını açınız. Facebook anasayfasında yer alan ve aşağıdaki resimde görünen şifremi unuttum yazısına tıklayınız. Resimde kırmızı kutucuk içerisine aldığımız yer.

Facebook Şifremi Unuttum

  • Yukarıdaki linke tıkladığınızda facebook sizi aşağıdaki ekrana yönlendirecektir. Şifrenizi geri alabilmek için sizden bu ekranda yer alan kısma hangisini hatırlıyorsanız e-posta, telefon, kullanıcı adı ve ad soyad bilgilerinden birini girmeniz istenecektir.

Facebook Şifremi Unuttum

  • Bu ekrandan sonra bilgileri doğru girdi iseniz facebook şifre yenileme ekranına yönlendirecek sizi eğer bu kişi siz değil iseniz yine aynı ekranda yer alan ve “Sen Değil misin” yazısına tıklayarak tekrar arama sayfasına dönebilirsiniz.

 

Facebook şifre Bulma Kırma Program indir

Facebook şifreniz çalındığında veya şifrenizi unuttuğunuzda yukarıdaki yöntemde yer alan ikinci kısımdaki bilgileri hatırlamadığınız da aşağıda yer alan program yardımı ile  facebook şifrenizi bulma yapabilirsiniz.

Facebook Password Decryptor isimli programı indirip bilgisayarınıza kurduğunuzda şifrenizi kurtarabilirsiniz. Facebook şifre kurtarma programını buradan indirebilirsiniz.

facebook-sifre-bulma-kirma-program-indir

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *