Don’t Starve Pocket Edition Google Play APK indir

 Don’t Starve Pocket Edition Google Play APK indir, Don’t Starve Pocket Edition oyunu android indir, Don’t Starve Pocket Edition apk sürümü…

Don’t Starve oyunu son dönemde en çok mobil platformlarda en çok kullanılan ve oynaması en zevkli oyunlardan biridir. Daha önce iOS sürümü yayınlanan ve dünyada geniş yankı uyandıran bu oyunun android sürümü merakla beklenilmekte idi. Bu beklenti artık son buldu Don’t Starve oyununu Google Play Store‘den indirebilirsiniz.

Don’t Starve Pocket Edition Google Play APK indir

Klei Entertainment şirketi tarafından üretilip piyasaya sürülen oyun ilk önce bilgisayar ortamında oynandı. PC ortamında oynana  oyunun 6 milyondan fazla oyuncusu oluştu. İşte bu kadar geniş bir kitleye sahip bu oyun artık android cihazlara da yüklenir hale geldi. Peki bu oyunu bu kadar meşhur yapan nedir ? Son dönemlerde hayatta kalma temalı oyunlar çok popüler oldu. İşte bu temada oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan birisidir.

Oyun sizleri her türlü zorluğun yaşandığı bir ortama bırakarak etrafınızdaki eşyalardan bir şeyler yapıp hayat mücadelesini kazanmanız istenmektedir. Don’t Starve Pocket Edition oyunu bu kadar rağbet görmesinden dolayı tabiki bizlere ücretli olarak sunulmaktadır. Daha önce iOS APP Store’de satışa sunulan oyun Google Play Store’de 14.99 TL satışa sunuldu.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *