Android Ücretsiz En iyi Canlı TV Programı 2016

Android Ücretsiz En iyi Canlı TV Programı indir, 2016 yılı içerisinde yayımlanan uygulamalar içerisinde en iyi canlı tv izleme uygulamalarını bu makalemiz altında paylaşacağız.

2016 yılı içerisinde bir çok uygulama Android akıllı telefonlar için yayınlandı. Ayrıca daha önceki yıllarda Google Play Store’de yer alan uygulamalar 2016 yılı içerisinde kullanıcılarına yeni sürümlerini sundular. Peki bu uygulamalar hangileridir. Samsung, HTC ve Sony Xperia gibi telefon modellerinde hangi yazılımlar ile Canlı TV izleme yapabiliriz?

Android Ücretsiz En iyi Canlı TV Programı

Android telefonlarda Google Play Store ye girdiğinizde Canlı TV izle veye TV izle yazdığınızda karşınıza aşağıdaki ekranda bulunan uygulamalar çıkmaktadır.

Android Ücretsiz En iyi Canlı TV Programı

Yukarıdaki resimde olduğu gibi  bir sıralama sizi beklemektedir. Genellik ben google play storeden bir uygulama yüklediğimde yükleme sayılarına beğenme oranlarına bakarım. en çok beğeni alan uygulamayı indirip denerim. Tabi ki bu tezim her zaman tutmamaktadır 🙂 bazen hayal kırıklığı da yaşayabilmekteyim. İşte bundan dolayı ilk sırada yer alan uygulamaları sizin için deneyerek burada görüşlerimi paylaşmak istedim.

1- Canlı Mobil TV

Aşağıdaki ilk uygulamamız Canlı Mobil TV uygulamasıdır. 1 milyon indirme ile google play storede en çok indirme sayısına sahip uygulama bir çok güzel özelliği ile karşımıza çıkmaktadır. Yaklaşık 30.000 kişi tarından değerlendirmeye alınan yazılım 4.3 gibi yüksek bir oranla beğeni sırasında ilk sırayı almıştır. Uygulamayı kullanırken en güzel yanı ise kırık link bulunmaması ve Canlı Mobil TV izlemede bir kanal için farklı seçenekler sunmasıdır.

android-ucretsiz-en-iyi-canli-tv-programi-2016-4

2- Mobil Canlı TV

Eğer yukarıdaki uygulamayı beğenmedi iseniz yapmanız gereken ikinci sırada yer alan Mobil Canlı TV uygulamasını indirmektedir. 500 bin indirme sayısına sahip uygulama beğeni sırasında ise diğer uygulamanın baya gerisinde kalmaktadır.

android-ucretsiz-en-iyi-canli-tv-programi-2016-2

3-Türk Canlı TV

Son olarak ise aşağıdaki uygulama karşımıza çıkmaktadır. 100 bin indirme sayısı olan yazılım 4000 kişi tarafından beğenilerek 4.1 beğeni puanı almıştır.

android-ucretsiz-en-iyi-canli-tv-programi-2016-3

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *