Android telefonlar duvar kağıt uygulaması Google tarafından yayınlandı

Android telefonlar duvar kağıt uygulaması Google firması tarafından Google Play Store’de yayınlandı.

Android telefonların altyapısı ve işletim sistemini sağlayan Google, aynı zamanda bu işletim sistemine yardımcı olacak uygulamaları da yayınlayarak son kullanıcının bir çok ihtiyacını gidermektedir.

Android telefonlar duvar kağıt uygulaması Google nedir nasıl yüklenir ?

Android telefonlar ülkemizde ve dünya çapında kullanım oranı en geniş cihazlardır. Google geliştirdiği bu yazılım için farklı uygulama sunmaktadır. Son olarak ise Google Play Store’den duvar kağıdı uygulamasını paylaşarak son kullanıcının akıllı android telefonlarda ekran görünümünü değiştirecek farklı resimleri bu uygulama aracılığı ile bizlerle paylaşmaktadır.

Google Android 4.1 ve sonrasında çıkarmış olduğu işletim sistemleri için desteklediği bu yazılımda paylaşmış olduğu resimleri genellikle Google Earth ve paydaşlarından almış resimlerden oluşturmaktadır. Manzara, doğa, teknoloji vb kategorilerde bulunan resimleri uygulamayı android akıllı telefonunuza kurduktan sonra arka plan resmi yapabilirsiniz.

Android tabanlı olan bu uygulama şuan iOS işletim sistemi kurulu olan iPhone ve diğer modelleri için kullanılamamaktadır. Fakat google ileride belki iOS sürümünü de çıkarabilir. Çünkü farklı uygulamalarında bunu yaptı.  Hem iOS hemde android sürümü bulunmaktadır. Ayrıca bu uygulamanın en güzel tarafı son kullanıcı için paylaştığı resimlerden herhangi bir bedel talep etmemektedir. Ücretsiz ve bedava bu hizmeti sunmaktadır.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *