Android Foursquare Swarm uygulaması nedir indir

Android Foursquare Swarm uygulaması nedir indir, Android Foursquare Swarm uygulaması nasıl kullanılır, Android Foursquare Swarm indir, kapatma, kaldırma nasıl yapılır ?

Android Foursquare Swarm uygulaması mobil dünyasının son dönemde çıkardığı çılgınlıklardan biridir. Android Foursquare Swarm uygulaması ile neler yapabiliriz. Nasıl kullanabiliriz ? İşte bu sorularımızın cevabını bu haberimizde bulabilirsiniz.

Android Foursquare Swarm uygulaması nedir indir

Android Foursquare Swarm uygulaması nedir indir

Foursquare Swarm uygulaması ile bulunduğunuz ilde bulunduğunuz mekanı bildiren bir uygulamadır. Bu uygulamada aynı diğer sosyal medya araçlarında olduğu gibi bir arkadaş grubunuz bulunmaktadır. Bulunduğunuz mekanın bilgilerini Foursquare Swar uygulamasında bulup yer bildirimi yaparak arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Bu şekilde etrafınızda yakında bulunan mekanlarda tanıdığınız kişiler ile irtibat kurabilirsiniz. Bu uygulama ile yer bildirimi yapabilir, bulunduğunuz mekanlar hakkında yorum yapabilirsiniz. Ayrıca Foursquare Swar uygulaması ile check-in işlemi yapabilirsiniz.

Android Foursquare Swarm uygulaması kullanma

Foursquare Swar uygulamasına ilk önce üye olmanız gerekmektedir. e-posta adresiniz veya facebook hesabınız ile üye olabilirsiniz. Eğer daha Foursquare üyeliğine sahipsiniz tekrardan üye olmanız gerekmemektedir. Üyelik işleminizin ardından arkadaşlarınızın size ne kadar uzakta olduğu veya hangi mekanları check-in işlemi yaptıklarını görebilirsiniz. Ayrıca uygulamada profil bilgilerinizi ve resim ekleme işlemlerinizi ayarlar menüsünden yapabilirsiniz.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *