Facebook Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Facebook Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Facebook Çağrı Merkezi, Facebook iletişim numarası, Facebook iletişim bilgileri nedir ?

Facebook ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan sosyal medya araçlarından biridir. İnsanlar artık bütün hayatlarını iyi ve kötü günlerini Facebook aracılığıyla  arkadaşları ile paylaşmaktadırlar. Bundan dolayı insanların sırları veya kişisel bilgileri bu sosyal medya içerisinde barınmaktadır. Herhangi bir olumsuz durumda bütün bilgileriniz istenmeyen kişilerin eline geçebilir. Örnek olarak hesabınız hacklenmesi veya şifrenizin istemediğiniz şahısların eline geçmesi gibi.

Facebook Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yukarıdaki durumlar oluştuğunda ne yapmalıyız, facebook şifreniz çalındığında, facebook şifrenizi unuttuğunuzda ( Bu arada bir parentez açalım facebook şifremi unuttum sorununuz varsa bu makaleden de faydalanabilirsiniz.) Eğer bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kalırsan doğal olarak Facebook şirketine başvuruda bulunmanız gerekmektedir. İşte sorunda burada başlıyor arkadaşlar ? Facebook gibi dev firmanın ne yazık ki ülkemiz de herhangi bir bürosu bulunmamaktadır. Facebook bürosu bulunmadığından dolayı ne yazık ki facebook müşteri hizmetleri de bulunmamaktadır.  Kırmızı olarak neden yazdık çünkü ülkemizde internet ve mobil dünyasında dolandırıcıların sayısı giderek artmaktadır. Eğer facebook müşteri hizmetleri diye bir numara karşınıza çıkarsa emin olun karşınızda ki kişiler Facebook çalışanı değildir.

Yalnız burada şunu ayırt edelim ülkemizde bir teknoloji destek çağrı merkezi numaraları bulunmaktadır. Bundan dolayı bu numaraları aradığınızda size sadece şifrenizi nasıl geri alabileceğinizi tarif etmektedirler.

Facebook ile ilgili şikayetlerinizi ise yine facebook sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Buradaki facebook şifremi unuttum makalesinde yer alan adımları yaparak sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *