CS Go Oyununun Sistem Gereksinimleri

CS Go Oyununun Sistem Gereksinimleri nelerdir, hangi donanıma sahip bilgisayarlarda çalışabilir, ram ve ekran kartı ne kadar olmalıdır ?

CS Go oyunu ülkemizde ne çok oynanan ve talep bulan bir oyundur. Eskiden beri (90 yılları kastediyorum) güncelliğini yitirmeyen ve her daim müdavimlerinin olduğu bir silah oyunudur. Counter Strike oyunu eski versiyonlarını oynayanlarının bildiği gibi düşük piksel kalitesinden yeni dönemde daha kaliteli bir oyun tasarımına geçti. Yeni oyununa Counter Strike Global Offensive adını veren firma bu oyunda tasarım olarak daha kaliteli ve gerçekçi silah tasarımları ile karşımıza çıktı. Örnek olarak M4A1’ler ve AK47 silahlarını eski versiyonları ile kıyasladığınızda daha iyi bir tasarımda olduğunu göreceksiniz. 2012 yılında piyasaya sürülen oyun şuan itibari ile kullanıcı olarak diğer oyunların bir adım önünde ilerlemektedir.

 CS Go Oyununun Sistem Gereksinimleri

CS Go oyununu oynayabilmek için çok kaliteli bir donanım yapısına sahip olmanıza gerek bulunmamaktadır. Bu oyun orta segment bir diz üstü bilgisayar ile oynayacağınız bir oyundur. Şimdi CS Go oyun donanım siistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir;

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows 7 / Windows Vista
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750
RAM: 2 GB
Harddisk Alanı: 10 GB boş alan olamsı yeterlidir.
Ekran kartı: (256 MB) Pixel Shader 3.0 desteği olaması gerekmeketedir.
Direct X: Dx 9

Yukarıdaki sistem özellikleri minimumdur. Oyunu oynayabilirsiniz. Daha yüksek sistemlerde ise daha kaliteli bir görüntü ve hızda oynayabilirsiniz.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *